INTERIÉROVÉ ŠTÚDIO A VÝROBA NÁBYTKU

Od roku 2011 sa venuje naša spoločnosť aj službám interiérového štúdia. Naše dizajnové štúdio teda ponúka služby interiérového architekta, ktorý vytvorí dokonalý interiér na mieru každému zákazníkovi. Našim hlavným heslom je, že navrhnuté interiéri dokážeme do detailu aj zrealizovať a to kompletne na kľúč. V auguste 2015 sme rozšírili svoje pôsobenie a kúpou nábytkárskej spoločnosti vznikla nová divízia pod názvom ÚŽASNÝ INTERIÉR. Kúpená nábytkárska firma bola v minulosti našou partnerskou spoločnosťou, ktorá pre nás zabezpečovala výrobu nábytku, čo bol aj hlavný dôvod, prečo sme sa takto rozhodli, keďže prácu zamestnancov sme dobre poznali. Najväčšou výhodou sú teda dlhoročné skúsenosti a zabehnutý spôsob práce. 
 

Našim cieľom je vytvárať jedinečný a moderný interiér s prihliadnutím na funkčnosť. Nábytok na mieru vyrábame z rôznych materiálov, ako štandardný laminátový nábytok, nábytok z masívu a pre náročnejších zákazníkov luxusný lakovaný nábytok. Zákazník sa môže na nás spoľahnúť, naši architekti a dizajnéri mu s láskou vytvoria celý interiér domu alebo bytu . Naše služby vieme ponúknúť aj spoločnostiam, ktoré rozmýšľajú nad zhodnotením svojich firemných priestorov, kde zabezpečíme dizajnový návrh priestorov a na základe schváleného návrhu sa vyrába samotný kancelársky nábytok. V prípade, že zákazník nemá záujem o realizáciu na kľúč, vieme zabezpečiť aj výrobu nábytkov podľa zadania, čo sú najčastejšie kuchynská linka na mieru, vstavané skrine na mieru, nábytok do obývačky, kúpelňový nábytok, nábytok do detskej izby alebo pracovne a samozrejme rôzne výrobky z dreva. 

Veríme, že nábytok od ÚŽASNÝ INTERIÉR ponúkne zákazníkom presne to, čo nedokážu nájsť v ostatných predajniach nábytku alebo v dizajnových štúdiách, ktorých ponuka je obmedzená na určité produkty a materiály, poprípade sériovú výrobu. Naše dizajnové štúdio a jeho práca sa vyznačuje kladením dôrazu na detaily, kvalitu prevedenia ako aj na profesionálny priebeh celej spolupráce. Za najväčší benefit považujeme unikátnosť riešenia interiérov, ktoré tvoríme kvalitne, dizajnovo a s prihliadnutím na maximálnu funkčnosť.