1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

PORADENSTVO A GRAFICKÉ NÁVRHY

Našim zákazníkom poskytujeme potrebné poradenstvo, ako aj kvalitné grafické návrhy riešeného priestoru a nábytkov.

Väčšina z nás vie čo chce, no veľakrát je problematické spraviť rozhodnutie, ktoré by malo byť to správne. Aj pri výbere dodávateľa nábytku je to často tak. 
Práve z tohto dôvodu pristupujeme ku každému zákazníkovi individuálne a hneď na začiatku počas prvotných stretnutí ponúkame bezplatné poradenstvo, ktoré má napomôcť k jednoduchšiemu rozhodovaniu sa. Zodpovieme na vaše otázky, nastavíme si finančné kritéria, prediskutujeme možnosti použitia materiálov a technológií, tak aby sme sa čo najviac priblížili k vašim predstavám. 

Na to aby sme mohli lepšie pochopiť požiadavky zákazníka, je potrebné vedieť do akého priestoru sa bude nábytok na mieru vyrábať. V prípade novostavieb mnohokrát zákazník disponuje originálmi pôdorysov, ktoré stačia na vypracovanie návrhu. Ak však zákazník nemá k dispozícii takéto materiály, alebo tieto nie sú úplne presné, ponúkame možnosť vycestovať na miesto určenia, kde pomocou moderných technológií uskutočníme zameranie a zdokumentovanie priestorov, potrebné na presné vypracovanie návrhov a podkladov pre výrobu samotného nábytku. 

Nábytok na mieru zo sebou prináša nespočetné množstvo výhod, ktoré znamenajú pre každého zákazníka možnosť zhmotnenia vlastných predstáv, ktoré pri sériovej výrobe môžu byť obmedzené priestorom, alebo typizovanou ponukou. Našim cieľom je ponúknuť každému zákazníkovi zhmotnenie predstáv vytvorením 3D modelu, alebo fotorealistickej vizualizácie, pomocou ktorých je možné vidieť prevedenie nábytku a vybraté materiály, čo býva veľmi dôležitý faktor pri rozhodovaní sa. Až na základe takto schválených vizualizácií, vypracovávame cenovú ponuku na výrobu nábytku na mieru. V prípade záujmu je možné vypracovať aj dizajnový návrh zariadenia celého bytu, alebo rodinného domu nábytkom, ale aj ostatnými zariaďovacími predmetmi. V takomto prípade sa vytvára harmónia farieb a materiálov, s prihliadnutím na požiadavky jednotlivých zákazníkov. 

Zobraziť mapu
Skryť mapu