1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Prezrite si náš kompletný sortiment v našom E-shope

VYPRACOVANIE CENOVEJ PONUKY A PODPIS ZMLUVY

Na základe odsúhlasených návrhov, vypracujeme cenovú ponuku a návrh zmluvy s vyšpecifikovanými náležitosťami spolupráce. 

Po absolvovaní prvotných stretnutí, poskytnutí poradenstva, odkonzultovaní možností použitia materiálov a technológií, ako aj následného zamerania priestorov a vypracovania vizualizácií, pristupujeme k vypracovaniu cenovej ponuky. Cenovú ponuku pripravujeme detailne, teda položkovito, aby zákazník mohol vidieť presnejšie obsah svojej budúcej investície. Samozrejmosťou je aj možnosť nacenenia rôznych alternatív pre zákazníkov, ktorí sa rozhodujú medzi viacerými možnosťami materiálových prevedení ako aj nad použitím najvhodnejších kovaní.  

Ak sú všetky detaily jasné, navrhovaný dizajn a prevedenie budúceho nábytku schválené, prichádza posledný bod pred začatím výroby a to je podpis zmluvy. Zmluva vždy obsahuje všetky potrebné náležitosti, ako predmet objednávky, sumu a platobné podmienky, termín dokončenia, záručné podmienky, atď. Po vzájomnom odsúhlasení zmluvných podmienok, pristupujeme k samotnému podpisu zmluvy. 

Zobraziť mapu
Skryť mapu